8/25/2022

Klasyczny czy oryginalny, jaki prezent podarować nowożeńcom?

Wybór odpowiedniego prezentu dla nowożeńców może być sporym wyzwaniem. To na jaką rzecz się zdecydujemy, zależy od kilku czynników. Po pierwsze, istotne jest, jakie relacje łączą nas z Młodą Parą. Przy wyborze upominku warto też wziąć pod uwagę wiek nowożeńców, ich zainteresowania oraz to, czym zajmują się na co dzień. Świetnym rozwiązaniem, najmniej kłopotliwym dla gości jest przygotowanie listy prezentów lub prośba o darowiznę pieniędzy. Jeśli jednak prezent musimy wybrać sami, warto zdecydować się na rzecz, która ucieszy obdarowanych. Oto kilka propozycji.

Prezent ślubny
Czasy, kiedy świetnym prezentem dla nowożeńców były garnki czy robot kuchenny już minęły. Choć zdarzają się jeszcze pary, które robią listę sprzętów, jakie chcieliby otrzymać. Należy to uszanować i dostosować się do prośby. Klasycznym prezentem będą też pieniądze czy droższy alkohol. Warto jednak wybrać bardziej oryginalny upominek. Na przykład lot balonem, pobyt w SPA, bilety do teatru lub na koncert czy weekend w górach. Najlepiej skupić się na takim prezencie, który pozwoli Młodej Parze spędzić wspólnie niezapomniane chwile, które będą wspominać przez długi czas.

Prezent ślubny

Świetnym prezentem będą personalizowane rzeczy takie jak szklane kieliszki z wygrawerowanymi imionami nowożeńców, deska bambusowa, poduszka z nadrukiem, drewniany stojak na wino, karafka ze szklankami czy zestaw herbat w ozdobnej puszce. Takim oryginalnym prezentem można zastąpić kwiaty, które dosyć szybko trafią na śmietnik i połączyć go z dodatkiem gotówki w kopercie.

Prezent ślubny

Olbrzymi wybór personalizowanych prezentów oferuje sklep https://www.murrano.pl/

Znajdziecie tam piękne upominki nie tylko dla Młodej Pary, ale także na inne okazje, takie jak chrzest, Komunia Święta, urodziny, imieniny, Dzień Mamy, Ojca, Babci, Dziadka, Kobiet etc. Może Was zainteresuje złota lub srebrna biżuteria albo wpadnie w oko jeden z wielu cudownych plakatów. Sprawdźcie sami.
Ja wybrałabym rzeczy, które używa się na co dzień, takie jak drewniany stolik śniadaniowy czy kamienne podkładki pod kubek. Widok pięknie wygrawerowanych imion na pewno sprawi ogromną przyjemność Młodej Parze.
Prezent ślubny
Ślub to wydarzenie, które nie może zostać nieuwiecznione. Zdjęcia ślubne warto umieścić w pięknym albumie. Personalizowany album z nadrukiem będzie pamiątką nie tylko dla nowożeńców, ale też dla kolejnych pokoleń.

Prezent ślubny

Prezent, dla Młodej Pary powinien być kupiony bez pośpiechu. Przed jego wyborem dobrze jest poznać zainteresowania oraz sytuację życiową nowożeńców. Może się okazać, że właśnie budują dom, czy są na etapie urządzania mieszkania i najchętniej przyjęliby pieniądze, albo jakieś sprzęt AGD lub rzeczy do wystroju wnętrza. Jeśli wybieramy się na ślub osób, które nie są nam bliscy, wówczas dobrym rozwiązaniem będzie klasyczny zestaw: koperta i kwiaty. Jeśli jednak Młoda Para to rodzina lub bliscy znajomi, postarajmy się ich zaskoczyć oryginalnym prezentem, który będą wspominać jeszcze długo po ślubie.
Zdjęcia zamieszczone w artykule pochodzą ze strony https://www.murrano.pl/ oraz https://pixabay.com/pl/.
Wpis gościnny.

1 komentarz:

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger