12/10/2021

Plakaty Gallerix - prosty sposób na metamorfozę ścian

Swoją pierwszą przygodę z plakatami mam już za sobą. Pamiętam, jak trudno było mi się zdecydować na odpowiedni format, obraz, ramkę. Ostatecznie jestem zadowolona ze swojego wyboru, a plakaty pięknie się prezentują na ścianie salonu. Kiedy otrzymałam propozycję współpracy od Gallerix, bardzo się ucieszyłam. Pomyślałam: „Teraz czas na pokój synka”. Tym razem wybór nie był trudny, wiedziałam, na czym się skupić. Oprócz plakatów do pokoju dziecka wybrałam też po dwa do salonu i kuchni. Metamorfozę ścian w moim mieszkaniu uważam za udaną. Jesteście ciekawi, na jakie plakaty się zdecydowałam? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Gallerix,  home design, interior
Kiedy zapragniemy zmiany wystroju naszego mieszkania czy domu, wówczas warto rozważyć zakup plakatów. To prosty i efektowny sposób na metamorfozę naszych ścian. Szwedzka marka Gallerix oferuje szeroki wybór obrazów, które idealnie wpasują się do każdego pomieszczenia. Strona, na której są oferowane plakaty oraz ramki jest przejrzysta i intuicyjna. Wybór ułatwia nam podział na różne kategorie. Mamy też do dyspozycji propozycje różnych inspiracji. To bardzo pomaga w zaplanowaniu swojej kolekcji.
Oprócz plakatów znajdziemy tam również ramki w trzech kolorach i czterech rozmiarach, a także haczyki, dzięki którym w prosty sposób możemy zawiesić obrazy na ścianie.

Gallerix,  home design, interior

Wybierając plakaty do pokoju synka, miałam określoną tematykę. Do tej pory w wystroju dominowały auta i samoloty. Powoli zamieniamy je na rzeczy związane z kosmosem.
Jeśli chodzi o plakaty dziecięce, to powiem szczerze, przepadłam w tym dziale. Sympatyczne zwierzaki, pojazdy, misie, teksty. Wybór jest spory. Spokojnie możemy dobrać zestaw do pokoju maluszka, jak i nastolatka.

Gallerix,  home design, interior

Dobrze, że miałam określoną tematykę, bez tego byłby trudno. W pierwszej kolejności zdecydowaliśmy się na plakat z układem słonecznym:

Solar System Plakat 21x30 w dębowej ramce.

Następnie spodobały nam się plakaty z astronautami i wybraliśmy dwa:

Space on Earth Plakat 21x30 w dębowej ramce

oraz

Little Astronauts Plakat 21x30 również w dębowej ramce.

Gallerix,  home design, interior

Kiedy trafiłam na obraz misia na tle księżyca, stwierdziłam, że idealnie nadaje się do naszej kolekcji. Na żywo wygląda jeszcze piękniej. Uwielbiam na niego patrzeć. Ma w sobie jakąś tajemnicę. Skradł moje serce, może dlatego, że do synka często mówię Misiu :) 

Teddy Moon Plakat 30x40 w dębowej ramie.

Do obrazu z misiem idealnie pasuje obraz z pięknym tekstem, który też jest bliski mojemu sercu.

To The Moon And Back Plakat 30x40 w dębowej ramie.

Tak prezentuje się nasza kolekcja pięciu plakatów, jakie wybraliśmy z synkiem do jego pokoju.
Całość świetnie wygląda. Ja jestem zadowolona, dziecko jest szczęśliwe.

Gallerix,  home design, interior

Oprócz plakatów związanych z tematyką kosmosu zdecydowałam się na cztery zdjęcia. Do swojego kącika kawowego wybrałam dwa plakaty z kategorii natura.
Początkowo myślałam o zdjęciach miast czy krajobrazach, ale ostatecznie postawiłam na motyw roślinny, nawiązujący do wcześniej zakupionych plakatów, które wiszą na innej ścianie w tym pomieszczeniu. Myślę, że to była dobra decyzja. Tutaj potwierdza się fakt, iż wybór odpowiednich plakatów jest trudny. Przechodziłam od obrazu do obrazu i po chwili zorientowałam się, że mam otwartych kilkanaście zakładek, a w każdej z nich plakat, który mi się spodobał.

Gallerix,  home design, interior
Gallerix,  home design, interior

Wybrałam jeszcze dwa obrazy z działu natura. Myślałam, że będą ozdobą na komodzie i w takiej roli możecie zobaczyć je na początku tego wpisu. Potem wpadłam na pomysł zawieszenia ich w kuchni i uważam, że tutaj zdecydowanie lepiej pasują.Gallerix,  home design, interior

Plakaty Gallerix zachwycają jakością wydruku. Nie znalazłam w nich mankamentów. Ramki są solidnie wykonane. Ich zaletą jest lekkość, bezpieczeństwo (zamiast szklanych posiadają akrylowe szybki) oraz fakt, iż możemy zawieszać je w pionie i poziomie. 
Jestem zadowolona ze swojego wyboru. Wszystkie plakaty świetnie się prezentują i bardzo przypadły mi do gustu.

Moją całą listę zakupową znajdziecie tutaj.

Mam jeszcze dla Was niespodziankę, rabat 30% na wszystkie plakaty Gallerix.

Kod: Czar30 ważny do 30.12.2021 roku.


Post powstał we współpracy z firmą Gallerix w ramach współpracy barterowej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger