9/06/2021

Poster Store - plakaty, dzięki którym pomieszczenie nabiera charakteru

Jakiś czas temu robiłam remont mieszkania. Nastawiona pozytywnie z wielkim zapałem zabrałam się do pracy. Szybko przekonałam się, że to przedsięwzięcie będzie kosztowało mnie dużo energii, jednak widok odświeżonych pomieszczeń zrekompensował wszelkie niedogodności. Najprzyjemniejszym etapem było dobieranie dodatków, które ociepliły mieszkanie i nadały mu charakteru. W poszukiwaniu odpowiednich plakatów trafiłam na stronę Poster Store, gdzie wybrałam zestaw trzech grafik do pokoju dziennego. Jesteście ciekawi efektu? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Poster Store plakat na ścianę

Ze sklepu Poster Store trudno wyjść z pustymi rękoma. Znajdziemy w nim plakaty i ramki w stylu skandynawskim, które pasują do każdego pomieszczenia. Żeby ułatwić nam wybór, asortyment został podzielony na kategorie takie jak: fotografia, natura, zwierzęta, architektura, miłość i in. Na stronie zamieszczone są też przykładowe inspiracje, dzięki którym możemy, nie tylko zobaczyć jak prezentują się poszczególne obrazy na ścianie, ale też zainspirować się przy tworzeniu własnej aranżacji.

Poster Store plakat na ścianę

Poster Store posiada ogromny wybór plakatów oraz ramek w najróżniejszym stylu. Tutaj każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Tworząc zestaw, plakaty możemy dobierać tematycznie lub kolorystycznie. Pejzaż, miasto, rośliny, zwierzęta, a może cytaty? Ogranicza nas tylko wyobraźnia. W każdy wtorek firma prezentuje nową kolekcję plakatów pod zmieniającym się tematem. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie i dowód na to, że tutaj dba się o klienta.

Poster Store plakat na ścianę

Przyznam szczerze, że kiedy po raz pierwszy otworzyłam galerię w sklepie 
Poster Store, nie potrafiłam szybko wybrać kilku grafik na docelową ścianę w moim mieszkaniu. Wszystkie mi się podobały. Nawet piękne, kolorowe i bardzo urocze plakaty dla dzieci mnie kusiły. W myślach rozmieszczałam je na ścianach pokoju synka.

Poster Store plakat na ścianę

Przywołana do porządku przez męża, wróciłam do wybierania odpowiedniej grafiki do naszego salonu. Na początku ustaliliśmy, czy będzie to kilka plakatów w różnych formatach, czy w takich samych.
Ponieważ oboje lubimy porządek i symetrię, zdecydowaliśmy się na trzy plakaty o tej samej wielkości. Potem było już z górki. Co do motywu roślinnego, byliśmy od początku zgodni. Na koniec zostało dobranie ramki. Tutaj również spotkaliśmy się z dużym wyborem. Srebrne, złote, białe, czarne, dębowe, orzechowe, metalowe i drewniane. Ramki w wielu rozmiarach od małych 13x18 cm do dużych 70x100 cm. Jeśli ktoś lubi, może dobrać też passe-partout (biała oprawa plakatu). Ramki wyposażone są w krystalicznie przejrzyste szkło akrylowe. Dzięki temu  są lekkie i wytrzymałe.

Poster Store plakat na ścianę

W taki oto sposób pod nasz dach trafiły 3 ramki i 3 plakaty. Wszystko pięknie zabezpieczone na czas podróży.

Poster Store plakat na ścianę

Montaż plakatów jest dziecinnie prosty. Ramki łatwo otwierają się od tyłu, wystarczy je rozmontować i włożyć plakat. Dzięki metalowym uchwytom możemy je zawiesić w pionie i poziomie.

Poster Store plakat na ścianę

Wszystkie plakaty są drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Produkty posiadają certyfikaty: FSC - drewno pochodzi tylko z lasów certyfikowanych oraz Nordic Swan Ecolabel, który przyczynia się do zrównoważonej konsumpcji i produkcji.

Poster Store plakat na ścianę

Dekoracja pomieszczeń za pomocą plakatów to proste i efektowne rozwiązanie. Wyjątkowe plakaty Poster Store pomogą Wam stworzyć własną galerię obrazów indywidualnie dopasowaną do Waszego domu czy mieszkania. Dzięki nim możemy je ożywić, nadać elegancji czy też ocieplić. Obrazy możecie dowolnie dobierać do pory roku czy wystroju. Można zawieszać je na ścianie lub ustawiać na komodzie.  Solidne ramki posłużą nam wiele lat, a plakaty możemy wymieniać według upodobania. 

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wybrane przez nas plakaty świetnie się prezentują. Teraz pora na odświeżenie pokoju synka, a może wybiorę coś jeszcze do przedpokoju :) 


Post powstał w ramach współpracy barterowej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger