11/17/2020

Lśniąca łazienka z marką SOTIN

Kamień, zacieki, osad z mydła, tych gagatków nikt z nas nie chce widzieć w swojej łazience. Niestety pojawiają się nieproszeni i rozsiadają wygodnie w każdym zakamarku. Żeby się ich pozbyć, często walczymy w pocie czoła. Szorujemy, zdrapujemy, zmywamy, ale efekt nie zawsze jest zadowalający. Jeśli chcemy bez większego wysiłku sprawić, aby nasza łazienka lśniła czystością, musimy uzbroić się w skuteczne środki czyszczące. Dziś chcę Wam zaprezentować trzech agentów do zadań specjalnych od marki Sotin, dzięki którym sprzątanie łazienki nie jest już dla mnie problemem.

Płyn Sotin
Marka SOTIN oferuje wiele środków chemicznych ułatwiających codzienne sprzątanie z jednoczesną dbałością o ochronę środowiska naturalnego. Wszystkie produkty znajdują się pod ciągłą kontrolą jakości, która zapewnia wysoki poziom, jednocześnie gwarantując klientom zadowolenie. 

Środek do mycia akrylu SOTIN R86
Preparat przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji przedmiotów akrylowych: wanien, brodzików i umywalek. Szybko i delikatnie usuwa osady z kamienia i mydła oraz pozostały brud.

Płyn Sotin

Środek znajduje się w plastikowej butelce o pojemności 500 ml. Wygodny rozpylacz ułatwia rozprowadzanie produktu na czyszczonej powierzchni. Atomizer działa bez zarzutu i dozuje precyzyjnie odpowiednią ilość płynu. Środek jest bezbarwny. Rozpylony tworzy delikatną mleczną pianę, jednak ta szybko zmienia się ponownie w ciecz. Zapach środka jest intensywny, ale nie drażniący. Jest świeży z delikatną nutą alkoholu. W powietrzu utrzymuje się przez długi czas. 
Żeby osiągnąć zadowalający efekt, musimy pozostawić spryskaną powierzchnię na kilka minut, by środek miał czas zadziałać. Potem wystarczy przetrzeć ją wilgotna ściereczką, spłukać i ponownie wytrzeć tym razem do sucha. 
Płyn świetnie radzi sobie z większością zabrudzeń na mojej wannie i umywalce. Usuwa osad z mydła i zacieki powstałe po użyciu płukanek ziołowych czy maseczki z węglem. Czasem większe zabrudzenia wymagają użycia szorstkiej strony gąbki lub szczoteczki, ale ostatecznie znikają bez śladu. 
Z efektu jestem zadowolona. Śmiało mogę stwierdzić, że SOTIN R86 jest pogromcą osadów. Dzięki niemu czyszczenie wanny nie zajmuje mi dużo czasu ani energii. 
Cena: 33,91 zł, w promocji 28 zł/500 ml

Intensywny środek do czyszczenia armatur SOTIN R87

Płyn przeznaczony jest do likwidowania osadów z kamienia i mydła oraz innych zanieczyszczeń, które osiadły na powierzchni armatury. Pozostawia silny połysk. Szczególnie polecany do czyszczenia armatur chromowanych i innych wysokowartościowych.

Płyn Sotin

Środek mieści się w plastikowej butelce o pojemności 500 ml. Wygodny atomizer rozpyla silny strumień produktu. Po rozprowadzeniu płynu na czyszczonej powierzchni należy odczekać kilka chwil, by mógł zadziałać. Potem wystarczy przetrzeć armaturę wilgotną ściereczką, spłukać wodą i ponownie wytrzeć tym razem do sucha. 
Produkt tworzy na czyszczonej powierzchni delikatną pianę, która dosyć szybko spływa. Zapach jest kwaśny, gumowo-metaliczny. W małym pomieszczeniu duszący. W powietrzu utrzymuje się dosyć długo, dlatego ważne jest, by podczas sprzątania zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Płyn skutecznie usuwa osady z kamienia i mydła, nie niszczy czyszczonej powierzchni. Tak jak deklaruje producent, wystarczy spryskać baterię i po kilku minutach usunąć środek. Przetrzeć ściereczką i wszystko pięknie lśni. Trudniejsze zabrudzenia wymagają użycia gąbki lub szczoteczki, ale i z nimi płyn sobie poradzi. Już po zapachu tego środka można stwierdzić, że jest silny. Rzeczywiście działa z dużą mocą, poza tym jest bardzo wydajny. 
Cena: 33 zł, w promocji 25,41 zł/500 ml

Preparat do mycia kabin prysznicowych SOTIN 130 CLEANER

Preparat przeznaczony jest do mycia szyb kabin natryskowych. Ma za zadanie skutecznie usuwać osad z kamienia i mydła. Sotin 130 mieści się w plastikowej butelce o pojemności 500 ml. Wygodny atomizer rozpyla produkt delikatną mgiełką czym ułatwia rozprowadzanie go na dużej powierzchni. 

Płyn Sotin

Dzięki temu środkowi możemy przekonać się, że mycie kabiny prysznicowej nie jest problemem, można je wykonać szybko i sprawnie w sposób niewymagający dużego nakładu pracy i czasu.
Tak jak w przypadku wyżej opisanych środków i tutaj musimy rozpylić płyn na czyszczonej powierzchni i odczekać kilka minut, uważając, by nie wysechł na ścianach kabiny. Potem wystarczy go tylko spłukać wodą. Cały osad z mydła, kamień i tłuszcz znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Płyn Sotin


Dla jeszcze lepszego efektu warto zastosować ten środek po kąpieli, kiedy osad i brud jest mokry.
Płyn ma kwaśny zapach, ale nie jest on mocny i nie utrzymuje się zbyt długo. Jest za to duszący, gdy użyjemy go w małym pomieszczeniu, dlatego należy pamiętać by podczas sprzątania zapewnić dostęp świeżego powietrza.

Płyn Sotin

Produkty Sotin świetnie sprawdziły się podczas sprzątania łazienki. To bardzo dobre, skuteczne i profesjonalne preparaty. Mają poręczne opakowania, które wyposażono w działające bez zarzutu atomizery. Jest to duża zaleta, ponieważ nie raz zdarzyło mi się, że w połowie opakowania spryskiwacz w płynie X zacinał się lub zupełnie przestał działać. Z produktami Sotin nie miałam tego problemu.

Płyn Sotin

Jestem bardzo zadowolona z przetestowanych płynów SOTIN. Dzięki nim sprzątanie łazienki nie jest już koszmarem. Szorowanie szczotką i zdrapywanie nożem kamienia to już dla mnie przeszłość.

Te i wiele innych środków pomagających utrzymać lśniącą czystość w Waszych domach znajdziecie w sklepie chemiadomowa.com 

Post powstał w ramach współpracy barterowej. 

2 komentarze:

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger