5/14/2019

Piwo Łomża 0% alkoholu - kampania Streetcom

Piwo to popularny alkoholowy trunek, który króluje podczas imprez towarzyskich. Lubimy je za wyjątkowy orzeźwiający smak. Niestety nie zawsze możemy sobie na nie pozwolić. Dla tych, którzy nie mogą spożywać alkoholu, ale chcieliby się delektować smakiem piwa, powstało bezalkoholowe Piwo Łomża. Warzone w tradycyjny sposób, z pełnym smakiem i bez procentów. Jesteście ciekawi czy różni się od zwykłego piwa? Tego dowiecie się w dalszej części wpisu. Zapraszam.

piwo bezalkoholowe
Piwo Łomża to 0,0% alkoholu i 100% prawdziwego piwa. Jest świetną alternatywą dla tych, którzy szukają orzeźwienia oraz pełnego, piwnego smaku i chcą się nimi cieszyć bez żadnych ograniczeń. Jest to piwo jasne, pasteryzowane.
Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel, ekstrakt chmielu.

piwo bezalkoholowe

Bezalkoholowe piwo Łomża otrzymałam w ramach kampanii Streetcom. W paczce Ambasadora znalazłam zestaw dla mnie: piwo w szklanej butelce 500 ml, puszcze 500 ml i puszce 330 ml oraz 20 puszek o pojemności 330 ml do przekazania znajomym. 

piwo bezalkoholowe
Bezalkoholowa Łomża 0,0% powstaje w procesie dezalkoholizacji, która polega na usunięciu alkoholu poprzez termiczną destylację. Na początku piwo jest warzone w tradycyjny sposób, dzięki temu zachowuje pełny, piwny smak. Alkohol jest usuwany dopiero po zakończeniu procesu warzenia.

piwo bezalkoholowe

piwo bezalkoholowe
Łomża 0,0% nie różni się od zwykłego piwa. Ma jasny słomkowy kolor, słodki zbożowy zapach i smak świeżego, jasnego piwa z odrobiną goryczki. Ma też bąbelki i pianę. Krótko mówiąc, wygląda i smakuje jak piwo. Jest tak samo orzeźwiające, tylko nie ma procentów. 

piwo bezalkoholowe
piwo bezalkoholowe
Cieszy mnie, że Piwo Łomża 0% alkoholu pojawiło się na rynku. To zupełnie inna odsłona bezalkoholowego piwa. Nie ma tutaj zbędnych smakowych dodatków i ani ułamka procenta alkoholu. Ten napój z czystym sumieniem można pić bez żadnych ograniczeń, o każdej porze.
Przed degustacją polecam dobrze schłodzić. 

Dziękuję agencji STREETCOM za możliwość przetestowania Piwa Łomża 0%. 
Jeżeli chcesz tak jak ja testować za darmo różne produkty, zapraszam do Streetcom tutaj.

Wystarczy zarejestrować się, wypełniać ankiety i dobrze się bawić :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger