11/24/2016

Z miłości do pasji - Spotkanie blogerek w Lublinie - Relacja

Blogowanie to moja pasja. Zajęcie, które mnie relaksuje i pozwala oderwać się od codziennych zajęć. Blog jest moim miejscem w sieci. Choć czasami blogowanie jest ciężką pracą, wykonuję ją bez przymusu, bez presji, sama sobie będąc szefem. Takich dziewczyn jak ja, blogujących i rozwijających swą pasję, ukrytych za monitorem komputera jest sporo. Pewnej soboty kilka takich pasjonatek spotkało się w Lublinie. I ja tam byłam, torcik jadłam, soczek piłam i dobrze się bawiłam. A co zobaczyłam, tego dowiecie się z dalszej części wpisu. Zapraszam.


Spotkanie odbyło się 5 listopada w Galerii Gala w Lublinie. Do dyspozycji miałyśmy salę konferencyjną. Organizatorkami naszego spotkania były Iwona z bloga SzaroKolorowa i Justyna z bloga MamaOlenki. To one zadbały o to, abyśmy się nie nudziły i nie wyszły ze spotkania z pustymi rękoma.


Głównym celem naszego spotkania była licytacja upominków od sponsorów, z której dochód został przekazany dla małej Madzi. ,,Madzia urodziła się z zespołem wad wrodzonych (wada serduszka, rozszczep podniebienia, wrodzony brak gałek ocznych, niedokonany zwrot jelit). Mając miesiąc Madzia przeszłą operację skrętu jelit. Czeka ją jeszcze wiele zabiegów. Zabiegi oczek tak naprawdę będą trwały całe jej życie!''


W spotkaniu miało wziąć udział 15 dziewczyn, ale ostatecznie przybyło nas 12. Dwa dni przed wydarzeniem dowiedziałam się, że będę musiała zabrać ze sobą synka. Taka sytuacja. Mama miała odpocząć, odstresować się, a tu klops. Nie było wyjścia i dziecko pojechało razem ze mną. Niech zbiera doświadczenie, bo kto wie może rośnie przyszły bloger ;)


Na początku każda z nas przedstawiła się i opowiedziała kilka zdań o sobie. Potem była niespodzianka dla Justyny z okazji jej urodzin. Agnieszka z Wilczkowy Świat przygotowała pyszny tort. Było śpiewanie „Sto lat” i życzenia. 

Justyna otrzymała też świetny prezent,  karykaturę wykonaną przez  Pana Przemka.

Kolejnym punktem spotkania były warsztaty z fotografii, które poprowadził Pan Maciej z Poprawnie Naświetlony. Dowiedziałam się na co zwracać uwagę przy wyborze sprzętu do fotografowania. Było też o ustawieniach aparatu, obróbce zdjęć oraz z jakich programów najlepiej jest przy tym korzystać. Dowiedziałyśmy się także jak robić zdjęcia dzieciom, fotografować żywność oraz jak możemy bawić się światłem, by uzyskać dobry efekt na zdjęciu.


 Po warsztatach przyszedł czas na obiad w Bistro Gala.

Po obiedzie dziewczyny poszły zwiedzić salę zabaw Kemping u Superika. Ja z moim urwiskiem niestety tam nie dotarłam, bo synek był bardzo zmęczony. Na szczęście w Galerii Gala jest dużo zacisznych miejsc, tak więc na wygodnej kanapie Misio zapadł w godzinną drzemkę.
Sala zabaw nie jest nam jednak obca. Kilka razy już w niej byliśmy i synek dobrze się w niej bawił. Jest tam dużo miejsca, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Piękne, kolorowe zabawki, baseny z kuleczkami, zjeżdżalnie, trampolina i pojazdy. To wszystko skutecznie zajmie nasze dziecko. Dorośli mają możliwość usiąść sobie przy stoliku czy na kanapie. Mogą spokojnie odpocząć, mając na oku pociechę. Sala jest dobrze doświetlona, klimatyzowana i czysta. Zabawki nie są poniszczone a obsługa bardzo miła. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

Kiedy z Misiem odpoczywaliśmy, w sali konferencyjnej dużo się działo. Dziewczyny miały lekcję Zumby prowadzoną przez Weronikę i Sylwię. Jak widać, mimo iż był to wysiłek fizyczny, dziewczynom bardzo się podobało. Uśmiechnięte buzie mówią same za siebie. 


Po  Zumbie przyszedł czas na upominki. Nasze organizatorki świetnie się spisały. Sponsorzy dopisali, ilość paczek i ich zawartość robiła wrażenie.Potem odbyła się licytacja. Było mnóstwo fantów. Kosmetyki, książki, świece, torby i wiele, wiele innych. Wspólnie udało nam się zebrać aż 1237 zł. Cała suma została przekazana rodzicom małej Madzi. 

Od lewej organizatorki spotkania:
Justyna Nieczyporowska http://mamaolenki.com/

oraz uczestniczki:

Joanna Brzozowska: http://amelushka.pl/

Katarzyna Grzywaczewska: http://poradymamykasi.blogspot.com/
Marcelina Aadamska: http://mamikpisze.pl/

Spotkanie było świetnie zorganizowane. Widać, że dziewczyny włożyły dużo pracy w jego przygotowanie. Nie miałyśmy czasu się nudzić. Przydatne warsztaty z fotografii, trochę ruchu i szczytny cel, czyli pomoc małej Madzi. Ponad pięć godzin spędzone w miłej atmosferze. Zdążyłam zapomnieć 
o zmęczeniu i rozgardiaszu, jaki zostawiłam w mieszkaniu w związku z remontem. Na spotkaniu bawiłam się wyśmienicie i z chęcią to powtórzę. 

Dziękuję organizatorkom i wszystkim uczestniczkom spotkania za miło spędzony czas. 
Dziękuję również Pani Małgorzacie Krupie za piękne zdjęcia. 

Na koniec jeszcze sponsorzy:

Niebawem pojawi się post z upominkami, czekajcie cierpliwie :) 

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajne z Was dziewczyny. Miły gest dla koleżanki - na pewno się ucieszyła :) Super spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że Ci się podobało! :) Mam nadzieję, że jeszcze sie spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne takie spotkanie :) oby więcej takich :P
  http://carolineworld123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna relacja, z pewnością się fajnie bawiłyście ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wszystkie jesteście :) super relacja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło i przyjemnie... Uroczy synek :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger