czwartek, 23 kwietnia 2015

Testowanie z Biedronką.

Witam serdecznie, dzisiaj zaprezentuję wam odświeżacze samochodowe, które otrzymałam do testowania od Biedronki. Tydzień temu na stronie testujemy.biedronka dostałam się do grona 1000 testerów. Po 3 dniach odebrałam pachnąca przesyłkę.W pudełku znalazłam 10 próbek w postaci małych, kolorowych i pachnących kartoników.Moim zadaniem, jako testera było rozcięcie folii ochronnej i powąchanie próbki z odległości około 20 cm. Większość zapachów spodobała mi się, niektóre przeniosły mnie do czasów dzieciństwa, 
no i były takie, które  nie przypadły mi do gustu. 


Wszystkie zapachy już przetestowałam, swój ulubiony wybrałam, ankietę wypełniłam. Czekam teraz z niecierpliwością na wyniki. A tak oceniam poszczególne zapachy:

MANGO - bardzo przyjemny, orzeźwiający, pachnie jak prawdziwe mango. Zapach po kilku dniach od otwarcia nadal jest intensywny i przyjemny. Nazwa pasuje do zapachu. 

MOON SKY- pachnie jak woda po goleniu, a może bardziej jak dezodorant męski, czuć alkohol. Zapach w ogóle nie kojarzy mi się z nazwą. Nie jest zły, ale nie kupiłabym go. 

VANILLA- ten zapach przeniósł mnie do czasów dzieciństwa, pachnie jak guma do żucia 
w kulkach. Mama często mi ją kupowała jak wracałyśmy z przedszkola:) Zapach, słodki, można uznać, że jest odzwierciedleniem nazwy.

SWEET MEMORIES - ładny, słodki zapach. Jeden z moich faworytów. Wyczuwam zapach owoców leśnych. Czy są to słodkie wspomnienia? Można tak powiedzieć. 

GREEN BREEZE - to był mój faworyt, ładny, orzeźwiający, limonkowy zapach. Bardzo świeży 
i pasujący na zapach do samochodu. Niestety po kilku dniach zapach ulotnił się i teraz jak 
go wącham czuję tytoń. Jakbym wąchała paczkę papierosów. 

ANTITABACCO - połączenie wanilii z przyprawami korzennymi. Zapach słodki, przyjemny, 
po kilku dniach stał się bardzo delikatny. Zapach adekwatny do nazwy. 

ETERNAL BEAUTY- kolejny zapach z dzieciństwa. Pachnie jak proszek do prania, którym babcia prała w pralce ,,frani''. Jakaś Pollena 2000 :) Nazwa ładna, ale nieadekwatna do zapachu. 

BLACK- męski zapach. Zdecydowanie jak woda po goleniu. Nic dodać, nic ująć :) Nazwa pasuje 
do zapachu. 

PERFECT DAY- ,,idealny dzień'' pachnie mydłem w kostce :)  Po kilku dniach wywietrzał i teraz przypomina perfumy, używane przez babcie. 

NEW CAR - dla mnie ten zapach nie jest przyjemny. Z całym szacunkiem, ale nie udał się :( Pachnie jak mieszanina detergentów. Zapach, który możemy doświadczyć, kiedy wejdziemy do świeżo umytej publicznej toalety. Pomieszanie chemii ze słodkim zapachem. Zdecydowanie nie. 


Testowanie odświeżaczy uważam za interesujące, mam swojego faworyta i z nadzieją czekam aż pojawi się w Biedronce. Wszystkie zapachy są bardzo intensywne, trwałe, powoli się uwalniają i są wyczuwalne w samochodzie. 
Kto z Was miał okazję przetestować te zapachy? Jak Wasze wrażenia? 

4 komentarze:

 1. ja sie jeszcze nigdy nie dostałam do testó biedronki

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałam się również do testów. Mango bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://fashion-beautynails.blogspot.com/ Zapraszamy! :) Może obs za obs? Jeśli tak to napisz u nas , a my się odwdzięczymy. :*

  OdpowiedzUsuń
 4. przycisk tak szybko znika, że nigdy mi się nie udało

  OdpowiedzUsuń