3/06/2015

Optrex ActiMist spray 2 w 1 na zamknięte powieki. Testowanie ze Streetcom.

Witam, dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią o kroplach do oczu OPTREX ActiMist. Nie są to jednak zwykłe krople, nie trzeba ich zapuszczać do oczu. Kropelki są w wygodnym sprayu. Wystarczy użyć je na zamknięte powieki a nasze oczy poczują natychmiastową ulgę. Jesteście ciekawi? Zapraszam.Spray otrzymałam do testu w ramach kampanii ze Streetcom. W przesyłce znalazłam:
- opakowanie sprayu Optrex 2w1 Do oczu Suchych i Podrażnionych
- przewodnik Ambasadorki
- 15 ulotek do przekazania znajomym


Opis produktu:
Problem suchych i podrażnionych oczu dotyka wielu z nas. Jedną z głównych przyczyn jest współczesny tryb życia: praca przy komputerze, klimatyzacja, sztuczne światło czy noszenie soczewek kontaktowych.
Optrex Actimist Spray 2w1 do Oczu Suchych i Podrażnionych  to idealne rozwiązanie.
Jego działanie zostało potwierdzone klinicznie. Wystarczy zaaplikować go na zamknięte powieki, aby natychmiastowo nawilżyć suche oczy.
Optrex ActiMist Spray 2w1 działa bezpośrednio na przyczynę suchości oka i dzięki zawartym liposomom odbudowuje warstwę lipidową filmu łzowego. Przynosi on natychmiastową 
i długotrwałą ulgę aż do 4 godzin po zastosowaniu, zapobiegając utracie nawilżenia oka.
Moja opinia:
Przesyłka trafiła do mnie w idealnym momencie, właśnie walczyłam z piekącymi i podrażnionymi oczami. Mój problem był prawdopodobnie wynikiem wielogodzinnej pracy przy komputerze oraz źle dobranego kremu. Skórę wokół oczu miałam suchą, szorstką i zaczerwienioną. Nie mogłam zrobić makijażu. Kiedy odebrałam przesyłkę od Streetcom szybko ją rozpakowałam, przeczytałam ulotkę dołączoną do sprayu i pomyślałam: ,,W Optrex moja nadzieja".


Aplikacja jest bardzo przyjemna i wygodna. Nie sprawia mi problemu, nawet przy zamkniętych powiekach, produkt z łatwością trafia na przeznaczone dla niego miejsce:) Spray, obejmuje nie tylko powierzchnię oka, ale i porządną część obszaru wokół niego. Nie jest to jednak coś co mi przeszkadza, wręcz przeciwnie delikatna mgiełka jest przyjemna i daje uczucie schłodzenia. Dodatkowo nawilżam i odświeżam skórę wokół oczu. Płyn szybko się wchłania, nie klei się i nie pozostawia żadnych widocznych śladów na skórze.


Buteleczka jest zgrabna i poręczna. Solidny, plastikowy korek dobrze chroni produkt. Spokojnie można nosić spray w torebce, bez obawy, że się wyleje.


Zapach sprayu jest dość zaskakujący. Zarówno mi, jak i moim rozmówcom kojarzy się z pączkami. Zapach choć jest intensywny to szybko się ulatnia.
Produkt może być stosowany przez wiele osób, jest higieniczny, bo podczas aplikacji nie trzeba przystawiać buteleczki bardzo blisko oka. Często spotykamy się z taką sytuacją, kiedy aplikujemy kropelki w tradycyjnym opakowaniu z kroplomierzem. Ponadto kropelki mają długi, bo aż 6 miesięczny termin przydatności a opakowanie zawiera 100 dawek.
Dodatkowym atutem Optrexu w sprayu jest to, że mimo jego płynnej konsystencji nie rozpuszcza makijażu. Jest to dla mnie ogromny plus, bo mogę używać produktu również podczas dnia, bez obawy, że rozmaże mi się tusz. 


Optrex ActiMist naprawdę mi pomógł. Po psiknięciu na powieki poczułam przyjemny chłód i ulgę. Po kilkunastu minutach oczy przestały piec. Po drugiej aplikacji skóra wokół oczu przestała być już taka szorstka i czerwona, odzyskała sprężystość. Byłam zaskoczona rezultatem, bo żaden krem nie mógł poradzić sobie z moją podrażnioną skórą a Optrex tak szybko się z tym uporał.
Sprayu używam 2 razy dziennie, rano kiedy zaczynam pracę i wieczorem, kiedy moje oczy są już zmęczone a muszę jeszcze pracować przy komputerze.
Optrex ActiMist nie spowodował u mnie i u moich testerów podrażnienia, pieczenia ani żadnego uczulenia. Moja koleżanka, która nosi soczewki, po użyciu Optrexu nie odczuła żadnej niepożądanej reakcji. 
Optrex ActiMist u mnie się sprawdził. Polecam go szczególnie osobom, które tak jak ja spędzają dużo czasu przy komputerze i pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach.

W sprzedaży jest także Optrex ActiMist Spray 2w1 do Oczu Zmęczonych i Odczuwających Dyskomfort
Pojemność: 10 ml
Cena: od 33 zł
Moja ocena: 9/10
Jeżeli chcesz, tak jak ja testować różne produkty za darmo zapraszam do Streetcom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger