3/10/2015

Lego Duplo Mój pierwszy domek - testowanie z TestMeToo

Kilka dni temu otrzymałam przesyłkę od TestMeToo, a w niej kolorowe klocki Lego Duplo ,,Mój pierwszy domek''. Byłam bardzo szczęśliwa, że dostałam się do grupy 1000 testerek, które wraz ze swoimi dziećmi przetestują te klocki. Otrzymany zestaw zachwycił nie tylko małego odkrywcę. Przyznam szczerze, że z przyjemnością pomagałam synkowi ułożyć domek.


Opis produktu                                                                                                                                    

Baw się i ucz dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® Mój pierwszy dom zabaw! Za pomocą dużych klocków zbuduj dom zabaw, który stanowi idealne wprowadzenie do rozwoju podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. Specjalne klocki z dekoracjami przedstawiają najważniejsze codzienne czynności i stanowią doskonały pretekst do opisania ich dziecku. Obracany klocek dnia
 i nocy pomaga podczas nauki i odgrywania scenek z życia. Opowiadaj ciekawe historie dzięki temu łatwemu w budowie zestawowi i zademonstruj, jak 2 figurki LEGO DUPLO wstają rano, jedzą śniadanie, myją zęby i bawią się na zjeżdżalni, a wieczorem kładą się spać w ich łóżeczkach. Kolorowe klocki LEGO DUPLO są opracowane tak, aby były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek. (ze strony producenta)Moja opinia:
Klocki są kolorowe, duże i solidnie wykonane. Nie mają ostrych krawędzi. Aplikacje umieszczone na nich są bardzo trwałe. Nie ma ryzyka, że dziecko zje farbę. Nie można zdrapać jej paznokciem ani ząbkiem. Wielkość klocków jest idealnie dopasowana do małych rączek dziecka.


Duże elementy są łatwe do ułożenia, dziecko nie ma problemu z wzięciem ich do rączki. 
Ponadto są bezpieczne, nie ma ryzyka, że dziecko się nimi zadławi.


Klocki świetnie nadają się nie tylko do tworzenia budowli, ale również do edukacji maluszka.
Na kilku z nich mamy rysunki symbolizujące czytanie, mycie ząbków, dzień i noc, jedzenie czy zegar. W ten sposób podczas zabawy uczymy dziecko wykonywania codziennych czynności, odgrywając scenki z życia. 


W zestawie znajdziemy również 2 postacie, dziewczynkę i chłopca. Są to najmniejsze elementy zestawu. Figurki są solidnie wykonane, nie można oderwać od nich żadnej części.


Figurki mogą mieszkać w domku, jeść, uczyć się czy myć ząbki. Na wszystko jest pora. 
Do odmierzania czasu dziecko ma klocek z zegarem. Duży, niebieski klocek z symbolem słońca 
i księżyca informuje, że mamy dzień lub noc. Ludziki mają również czas na zabawę na świeżym powietrzu. Plac zabaw ze zjeżdżalnią świetnie się do tego nadaje. Podczas zabawy z synkiem dowiedziałam się, że nie tylko ludziki mogą zjeżdżać, inne klocki również mają taką możliwość :) 


Figurki mają także łóżeczka, gdzie na koniec zabawy je odkładamy.


Zestaw pozwala na kreatywną zabawę. Dziecko może tworzyć różnej wielkości budowle, niskie czy wysokie, z dużym albo małym dachem. Synkowi bardzo spodobały się okna i drzwi, uwielbia je otwierać i zamykać, szczególnie kiedy mama mówi ,,A ku ku" :)


Tak wygląda nasze dzieło. 


Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zestawu. Dziecko z radością i zaangażowaniem od kilku dni bawi się klockami i jak do tej pory nie znudziły się małemu odkrywcy. Zestaw ,,Mój pierwszy domek" to świetna zabawka, pozwala miło spędzić czas na zabawie i nauce zarówno maluszkom jak i ich rodzicom.

Cena: około 75 zł 
Moja ocena: 10/10
Klocki przeznaczone są dla dzieci od 1,5 roku do 5 lat. 

Udanej zabawy :) 

4 komentarze:

  1. U Ns te klocki również się sprawdziły:) Zdziwiło mnie że ma mało części, ale jak się okazało nie jest to problem bo można dowolnie tworzyć domki. Do tego są naprawdę estetyczne i bezpieczne. A żywe kolorki przyciągają wzrok dziecka.

    OdpowiedzUsuń
  2. my własnie teraz dostalimy nasz zestaw! Ewa jest zachwycona

    OdpowiedzUsuń
  3. Domki z Lego Duplo są fajne dla maluszków. Zawsze widać uśmiech na ich twarzach. ja jak kupię lalki https://achdzieciaki.pl/monster-high-92 dla moich dziewczyn to również jest pełno radości.

    OdpowiedzUsuń

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger