2/17/2015

Płyn do higieny intymnej Naturaginum

Witam, dzisiaj opowiem Wam o płynie do higieny intymnej Naturaginum, polecanym 
do codziennej pielęgnacji i ochrony okolic intymnych, przed infekcjami dróg moczowych.               Jak się u mnie sprawdził? Zapraszam.


Opis produktu:
Płyn Naturaginum wspomaga wzrost dobroczynnej mikroflory bakteryjnej. Dzięki temu chroni okolice intymne oraz drogi moczowe przed infekcjami i stanami zapalnymi. Płyn nawilża skórę, łagodzi podrażnienia i pieczenie, wspomaga regenerację naskórka i błon śluzowych.


Trójfazowe działanie pielęgnacyjno-ochronne:

Składnik antybakteryjny - chlorheksydyna, unikalny kompleks składników o działaniu prebiotycznym oraz kwas mlekowy sprzyjają odbudowie fizjologicznej mikroflory bakteryjnej, chroniącej okolice intymne oraz drogi moczowe przed infekcjami i stanami zapalnymi.

Optymalne nawilżenie okolic intymnych, zapobieganie przesuszeniu i otarciom, dzięki zawartości mleczanu sodu, naturalnego składnika NMF (Natural Moisturizing Factor) zapewniające komfort okolic intymnych.

Kojenie podrażnień, łagodzenie pieczenia oraz regeneracja naskórka i błon śluzowych okolic intymnych m.in. dzięki zawartości allantoiny

Skład:
Łagodne, niedrażniące substancje myjące delikatnie oczyszczają i odświeżają okolice intymne.


Moja opinia:
Płyn zamknięty jest w poręcznej, plastikowej butelce z pompka, która nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość produktu.


Płyn koloru perłowego ma niezbyt gęstą konsystencję. Wylany na dłoń powoli rozpływa się na jej powierzchni. Zapach płynu jest nietypowy dla tego rodzaju kosmetyku. Określiłabym go słowem ,,olejowy", nie jest intensywny. Najważniejsze, że nie jest drażniący, bo o to tutaj chodzi, aby płyn był delikatny dla skóry.


Produkt dobrze się pieni, dokładnie myje i bez problemu się spłukuje.


Płyn spełnia obietnice producenta, nawilża i pielęgnuje delikatną skórę okolic intymnych. Rzeczywiście łagodzi podrażnienia i regeneruje naskórek. Zaczerwienienia i otarcia szybko znikają. Nie podrażnia, nie uczula, nawet wrażliwej skóry po depilacji. Podczas używania tego płynu nie miałam do czynienia z żadnymi infekcjami i stanami zapalnymi. Płyn nadaje się do codziennego stosowania. Myślę, że świetnie sprawdzi się również u osób korzystających z basenu i siłowni. Polecam, nie tylko dla borykających się z częstymi infekcjami dróg moczowych. 

Moja ocena: 9/10
Cena: 17 zł /180 ml

1 komentarz:

Komentując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są wykorzystywane między innymi do analizy statystyk poprzez Google Analytics.
Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies

Copyright © TestowaniaczaR , Blogger