O mnie


Jestem mamą małego urwisa, który jest moim oczkiem w głowie. Testowaniem produktów zajmuję się już 5 lat. Będąc w zagrożonej ciąży, dużo czasu spędzałam w domu. Internet był moim ,,oknem na świat''. Pewnego dnia wzięłam udział w konkursie. Kiedy okazało się, że wygrałam,
z entuzjazmem przekroczyłam próg do krainy konkursów. Później trafiłam na informację o marketingu rekomendacji i nawiązałam współpracę z zajmującymi się tym agencjami. Dzięki temu miałam już wiele okazji przetestować produkty, które są nowością na rynku. 
  Bardzo polubiłam konkursy internetowe i testowanie produktów. Pewnego dnia mój mąż stwierdził, że skoro taką radość sprawia mi recenzowanie produktów, to czemu nie założę bloga, gdzie mogłabym dzielić się swoimi wrażeniami z testowania. Tak też zrobiłam, choć przyznam szczerze, zanim przeszłam do realizacji, ta myśl długo krążyła mi po głowie. Myślałam przez chwilę o blogu parentingowym, ale stwierdziłam, że nie miałabym do tego weny. Zapewne, jako mama, która już trochę wiedzy zdobyła, podzielę się nią w odpowiednim czasie z moimi czytelnikami. Obiecuję :) 
  Tworząc blog bałam się, że mając małe dziecko nie będę miała czasu ani chęci do jego pisania. Okazało się, że jest czas i są chęci. Blog stał się moim drugim światem, miejscem, gdzie mogę się zrelaksować i odstresować po ciężkim dniu, taki ,,testowania czar''. 
   Zachęcam do czytania recenzji i komentowania, a jeżeli zostaniecie tu na dłużej jako obserwatorzy, będzie mi bardzo miło.


2 komentarze:

  1. Witam.
    Jestem na początku Pani drogi... Jak przeczytałam ten opis to doszłam do wniosku, że właśnie zaczynam podobnie :-)
    mama-testerka.blogspot.com
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń